Opublikowano Dodaj komentarz

Twórcy Cyberpunka proszą graczy, aby nie uprawiali seksu z Keanu Reevesem

Twórcy cyberpunka proszą graczy, aby nie uprawiali seksu z keanu reevesem
Twórcy cyberpunka proszą graczy, aby nie uprawiali seksu z keanu reevesem
Keanu Reeves w akcji. Screenshot z gry Cyberpunk 2077

Twórcy gry Cyberpunk 2077 zażądali, aby gracze przestali uprawiać seks z wirtualnym Keanu Reevesem. Studio CD Projekt Red usunęło w tym celu moda, który w pewnym sensie pozwalał graczom na wdawanie się w relację seksualną z Johnnym Silverhandem, postacią dubbingowaną i modelowaną na Keanu Reevesie.

Stworzony przez użytkownika Catmino mod umożliwiał graczom nakładanie skinów postaci na modele innych postaci – w tym przypadku skin Johnnego Silverhanda na model seksrobota zwanego “joytoy”.

Johnny Silverhand bierze udział w kilku pikantnych scenach w grze, ale są one widziane z perspektywy gracza. Mod miał tworzyć iluzję seksu z Keanu, niestety postać pozostawała ubrana, a jej dialogi i barwa głosu wciąż należała do seksrobota.

Z wypowiedzi CD Projekt Red można wywnioskować, że jeśli postać w grze jest całkowicie fikcyjna, gracze mają prawo robić z nią, co tylko chcą. Jeśli jednak została stworzona na podobieństwo konkretnej osoby z prawdziwego życia, w tym przypadku Keanu Reevesa, wszelkie przeróbki szkodzące jej wizerunkowi najpewniej zostaną usunięte.

Jeśli ktoś już naprawdę potrzebuje obcować z “zapierającym dech” Keanu Reevesem, znacznie bardziej polecamy realistyczne figurki aktora dostępne na AliExpress.

Czy kiedykolwiek uprawiałeś seks z postacią w grze?

Źródło