Opublikowano Dodaj komentarz

Pastorka w Indiach trzymała w domu martwą policjantkę, mając nadzieję na jej zmartwychwstanie

Pastorka w indiach trzymała w domu martwą policjantkę, mając nadzieję na zmartwychwstanie
Pastorka w indiach trzymała w domu martwą policjantkę, mając nadzieję na zmartwychwstanie
Annai Indra nie została pochowana, bo jej rodzina miała nadzieję na zmartwychwstanie.

Policja z indyjskiej miejscowości Dindigul aresztowała dwie osoby, w tym chrześcijańską pastorkę Sudarsanam, w związku ze śmiercią 38-letniej policjantki Annai Indry.

Kilka miesięcy temu funkcjonariuszka złożyła wniosek o bezpłatny urlop z uwagi na “względy zdrowotne”. Kiedy po długiej nieobecności w pracy policjanci udali się do jej domu, aby wręczyć jej wezwanie, odkryli, że z środka wydobywa się okropny zapach. Po bliższym zbadaniu okazało się, że to gnijące ciało Annai Indry.

Córka policjantki, wspomniana wcześniej pastorka imieniem Sudarsanam, tłumaczyła policjantom, że jej matka tylko śpi i wkrótce się obudzi. Kobieta umarła już 7 grudnia. Jej rodzina od ponad 20 dni trzymała w domu rozkładające się zwłoki, mając nadzieję, że w jakiś magiczny sposób się “ockną”, a 38-latka “zmartwychwstanie”.

Policja wszczęła dochodzenie i przeprowadziła sekcję zwłok na miejscu. Zarówno pastorka, jak i jej siostra, zostały aresztowane pod zarzutem niezawiadomienia urzędu o śmierci człowieka, spowodowania śmierci przez zaniedbanie, nadużycia zaufania i oszustwa.

Czy wierzysz w zmartwychwstanie umarłych?

Źródło