O Kupowałbym.pl

Kupowałbym.pl to właśnie to, co dzieje się, kiedy ktoś spędza nieprzyzwoitą ilość czasu, przekopując się przez internet w poszukiwaniu fajnych rzeczy. Na Kupowałbym.pl zagłębiamy się w otchłań internetowych sprzedawców, niezależnych artystów oraz stron crowdfundingowych, aby wyłonić się z produktami, które mamy nadzieję pomogą ci w zakupie idealnych prezentów, uczynią twój dzień nieco ciekawszym, lub sprawią, że po prostu będziesz miał ochotę krzyknąć (lub skomentować na Facebooku) – Kupowałbym!

Nie magazynujemy ani nie sprzedajemy żadnych produktów, które publikujemy na tej stronie. Jako uczestnik programów afiliacyjnych możemy otrzymywać drobną prowizję za reklamowanie i linkowanie do niektórych z nich, jednak nie jest to naszą główną motywacją. Za wiele produktów zamieszczanych na tej stronie nie otrzymujemy absolutnie żadnych korzyści, no może z wyjątkiem satysfakcji. W pierwszej kolejności wybieramy wyłącznie te produkty, które podobają się nam osobiście lub myślimy, że spodobałyby się naszym czytelnikom.

Ceny podane na stronie nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym i od czasu opublikowania produktu na stronie lub jego edycji mogły wzrosnąć. Aktualna cena produktu zawsze znajduje się na stronie sprzedawcy.