O Kupowałbym

Kupowalbym portfel

Kupowałbym to właśnie to, co dzieje się, kiedy ktoś spędza nieprzyzwoitą ilość czasu, przekopując się przez internet w poszukiwaniu fajnych rzeczy. Na Kupowalbym.pl zagłębiamy się w otchłań internetowych sprzedawców, niezależnych artystów oraz stron crowdfundingowych, aby wyłonić się z produktami, które mamy nadzieję pomogą ci w zakupie idealnych prezentów, uczynią twój dzień nieco ciekawszym, lub sprawią, że po prostu będziesz miał ochotę krzyknąć (lub skomentować na Facebooku) – Kupowałbym!

Na Kupowalbym.pl chcemy pokazywać ci tylko najfajniejsze rzeczy do kupienia w internecie i zaoszczędzić twój cenny czas na przedzieraniu się przez nudne lub słabe produkty. Szukasz pomysłu na oryginalny prezent? Nie ma sprawy! Chcesz znaleźć ciekawe gadżety dla siebie? Możesz na nas liczyć!

Szczęście to… odklejanie folii ochronnej z nowego gadżetu. – Kupowalbym.pl

Kupowalbym.pl to punkt wypadowy na zakupy w internecie oraz idealne miejsce dla osób, które lubią “tak tylko popatrzeć”. Na stronie gromadzimy najciekawsze rzeczy do kupienia w AliExpress, Allegro, Amazon oraz wielu innych stronach w internecie. Naszym priorytetem są najnowsze i genialne wynalazki, ciekawe i dziwne gadżety oraz wszystko to, za co chciałoby się zapłacić, gdyby tylko było za co! Bez względu czy produkty są praktyczne, czy kompletnie bezużyteczne, o ile tylko są nietuzinkowe, intrygujące i robią wrażenie, prędzej czy później zobaczysz je na Kupowałbym.

Nie magazynujemy ani nie sprzedajemy żadnych produktów, które publikujemy na tej stronie. Jako uczestnik programów afiliacyjnych możemy otrzymywać drobną prowizję od sprzedaży wynikających z polecania linków do niektórych z nich, jednak nie jest to naszym głównym bodźcem. Regularnie dodajemy produkty, za które nie otrzymujemy ani grosza. W pierwszej kolejności wybieramy wyłącznie te produkty, które podobają się nam osobiście lub myślimy, że spodobałyby się naszym czytelnikom. Jeśli dodatkowo możemy na nich trochę zarobić – czemu nie? 🙂

Ceny podane na stronie nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym i od czasu opublikowania produktu na stronie lub jego edycji mogły wzrosnąć. W miarę możliwości staramy się aktualizować ceny oraz linki do produktów, jednak pamiętaj, że aktualną cenę produktu zawsze znajdziesz na stronie sprzedawcy.