Opublikowano Dodaj komentarz

Kucharz z wielkopolskiej pizzerii ugniatał ciasto penisem. Sekstaśmą pochwalił się w internecie

Kucharz z wielkopolskiej pizzerii ugniatał ciasto penisem. sekstaśmą pochwalił się w internecie
Kucharz z wielkopolskiej pizzerii ugniatał ciasto penisem. sekstaśmą pochwalił się w internecie
“Jak najdzie ochota to i pies kota wyłomota”. Źródło: Datezone

W jednej z pizzerii w Wielkopolsce doszło do scen rodem z filmu “American Pie”. Napalony kucharz z restauracji “Mefisto” w Murowanej Goślinie wkładał w swoją pracę nie tylko serce, ale i członka. Nagranie, na którym namiętnie miesza i ugniata ciasto swoim penisem, wstawił na portal randkowy Datezone.

Wideo odkrył jeden z mieszkańców podpoznańskiej miejscowości, dzieląc się nim na facebookowowej grupie “Murowana Goślina bez cenzury”. Potencjalni i dotychczasowi goście pizzerii nie kryli wzburzenia i obrzydzenia. Jeden z nich skomentował: “Ja od zawsze wiedziałem że ta pizza jest jakaś chu*owa”.

Zarówno lokalny sanepid, jak i policja twierdzą, że nie odnotowali jeszcze żadnego zgłoszenia w związku z pizzą “nadziewaną miłością”, jednak jeśli się pojawi, na pewno podejmą interwencję. Od samej pizzerii na próżno oczekiwać komentarza, gdyż jej fanpage na Facebooku został usunięty, a numer telefonu wyłączony.

Ze swojej strony do spektakularnego ugniatania ciasta do pizzy polecamy silikonową matę z AliExpress oraz stylowy wałek ze stali nierdzewnej. Sprzęt równie efektowny, a znacznie bezpieczniejszy. 😉

Czy pizzeria ma jeszcze szansę podnieść się po tej wpadce?

Źródło