Opublikowano Dodaj komentarz

Haker hackuje mężczyznom penisy i żąda okupu za ich uwolnienie

Haker hackuje mężczyznom penisy i żąda okupu za ich uwolnienie
Haker hackuje mężczyznom penisy i żąda okupu za ich uwolnienie
Mężczyźni przekonują się, że nawet cnota może słono kosztować. Fot. Alibaba.com

Niezidentyfikowany hacker zamyka penisy mężczyzn na całym świecie, włamując się do ich inteligentnych pasów cnoty, a następnie domaga się zapłaty w bitcoinach. Cell Mate to zabawka erotyczna służąca do zamykania w niej przyrodzenia partnera, sterowana za pomocą aplikacji w telefonie. Popularne akcesorium BDSM.

Mężczyźni, którzy w trakcie ataku mają nieszczęście trzymać swojego członka w klatce, otrzymują od hackera następującą wiadomość: “hahaha, twój fiut należy teraz do mnie, prześlij mi 0,02 BTC albo będziesz zamknięty na zawsze”. Równowartość 0,02 bitcoina to na dzień dzisiejszy prawie 3000 złotych.

Urządzenie nie posiada możliwości ręcznego otwarcia. Można to zrobić wyłącznie za pomocą Bluetooth, które niestety hacker skutecznie blokuje. Aby wydostać mężczyznę konieczne może być użycie szlifierki kątowej lub innego ciężkiego narzędzia.

Niewiadomo ilu dokładnie mężczyzn padło ofiarą ataku hackera. Szacuje się, że na całym świecie zabawkę posiada aż 40 tysięcy mężczyzn. Zainteresowani mogą zakupić ją na AliExpress, klikając w ten link.

Czy kiedykolwiek padłeś ofiarą hakerów?

Źródło