Opublikowano Dodaj komentarz

12-latek połknął 54 magnesy, aby zobaczyć, czy zacznie przyciągać przedmioty

12 latek połknął 54 magnesy, aby zobaczyć, czy zacznie przyciągać przedmioty
12 latek połknął 54 magnesy, aby zobaczyć, czy zacznie przyciągać przedmioty
Niedoszły Magneto tuż po operacji. Kadr z nagrania

W ramach domowego eksperymentu, 12-letni Rhiley Morrison połknął 54 magnesy, aby zobaczyć, czy przejmie ich właściwości i stanie się magnetyczny. Chciał sprawdzić, czy będzie w stanie przyczepiać metalowe przedmioty do swojego brzucha.

Chłopiec, będący ogromnym fanem nauki i eksperymentowania, pierwszą dawkę magnesów połknął 1 stycznia, a drugą trzy dni później. Magnesy jednak ani nie przyciągały, ani nie chciały opuścić organizmu chłopca. Wtedy postanowił poinformować matkę, kłamiąc jej jednak, że przypadkiem połknął tylko dwa.

Wykonane prześwietlenie RTG wykazało ich w żołądku chłopca znacznie więcej. Lekarze obawiali się, że magnesy mogą przebić się i zniszczyć jego organy wewnętrzne, dlatego zdecydowali się na natychmiastową operację.

Zabieg usunięcia magnesów trwał aż 6 godzin, a chłopiec nie mógł opuszczać łóżka przez prawie 2 tygodnie. Musiał być ponadto karmiony przez tzw. rurkę.

Tytułowe magnesy są bardzo popularną zabawką i bez problemu można je nabyć na AliExpress, klikając np. tutaj. Prosimy jednak, aby bawiąc się nimi, zawsze mieć powyższą historię z tyłu głowy. 😉

Czy połknąłeś kiedyś coś, co nie jest jedzeniem?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Pizzeria dorzuca do pizzy wibratory w ramach walentynkowej promocji

Pizzeria dorzuca do pizzy wibratory w ramach walentynkowej promocji
Pizzeria dorzuca do pizzy wibratory w ramach walentynkowej promocji
Wygląda na to, że pizza hawajska przestała być najbardziej kontrowersyjną pizzą. Fot. Hell Pizza/Facebook

Nowozelandzka pizzeria Hell Pizza połączyła siły z lokalnym sklepem z zabawkami dla dorosłych i w ramach walentynkowej promocji dorzuca do pizzy wibratory typu bullet.

Kampania obejmuje wyłącznie zamówienia składane przez internet i skierowana jest do klientów powyżej 18. roku życia, którzy zamówią przynajmniej jedną podwójną pizzę za pomocą oficjalnej aplikacji.

Rzecznik firmy uspokaja, że reklama promocji w sieci była specjalnie stargetowana na dorosłych, aby nie była wyświetlana osobom nieletnim.

Według ankiety przeprowadzonej w 2020 roku przez sklep Adult Toy Megastore, niemal połowa Nowozelandczyków przynajmniej raz w swoim życiu zakupiła zabawkę ze sklepu dla dorosłych. Większość z nich stanowiły kobiety.

Jaka jest twoja ulubiona pizza?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Klientka stacji benzynowej zatrzymała złodzieja seksem oralnym. Robiła to do przyjazdu policji

Klientka stacji benzynowej zatrzymała złodzieja seksem oralnym. robiła to do przyjazdu policji
Klientka stacji benzynowej zatrzymała złodzieja seksem oralnym. robiła to do przyjazdu policji
Miejsce niedoszłej kradzieży, ale “doszłego” aktu seksualnego . Fot. Google Maps

24-letni Serb próbował obrabować stację benzynową na Słowacji. Podczas otwierania sejfu, 36-letnia Czeszka zaczęła wykonywać na nim czynność seksualną. Policja, która niebawem przybyła na miejsce, zastała parę półnagą na podłodze.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec stycznia. Mężczyzna wbiegł na stację benzynową i zażądał od pracownika wydania mu pieniędzy znajdujących się w kasie.

Złodziej następnie udał się do biura, aby zmusić innego pracownika do otworzenia sejfu. W tym czasie pierwszy kasjer wybiegł ze stacji benzynowej, aby zadzwonić na policję.

Podczas otwierania sejfu, na zaplecze weszła jedna z klientek stacji, która nieoczekiwanie zdjęła złodziejowi spodnie i zaczęła pieścić go oralnie. Swoim gestem skutecznie opóźniła jego ucieczkę i umożliwiła policji jego schwytanie.

Obecnie trwa ustalanie jak doszło do tej nietypowej sytuacji oraz czy kobieta zasługuje na odznakę.

Czy kobieta zachowała się bohatersko?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Nowe prawo antyaborcyjne w Teksasie wymaga, aby płody miały swojego adwokata

Nowe antyaborcyjne prawo w teksasie wymaga, aby płody miały swojego adwokata
Nowe antyaborcyjne prawo w teksasie wymaga, aby płody miały swojego adwokata
Płody w Teksasie już wkrótce zyskają obrońców z urzedu. Fot. Pixabay

Teksas, jeden z najbardziej konserwatywnych stanów w USA, przedstawił w tym roku już kilka nowych ustaw antyaborcyjnych. Jedna z nich wymaga, aby płody w brzuchach kobiet miały przydzielonego adwokata, który broniłby ich podczas postępowania sądowego.

Już dotychczasowe prawo Teksasu wymaga od małoletnich, aby uzyskały sądową zgodę na usunięcie ciąży. Ma to na celu ustalenie, czy osoba nieletnia jest wystarczająco dojrzała i świadoma, aby podjąć decyzję o aborcji bez udziału rodziców, i czy decyzja ta jej nie zaszkodzi.

Jeśli nowa ustawa zostanie uchwalona, nastolatki będą musiały już nie tylko przekonać sędziego, że powinny mieć prawo do aborcji, ale również zmierzyć się z adwokatem, który reprezentowałby noszony przez nie płód. Konserwatyści stojący za projektem wierzą bowiem, że płód jest już “osobą”, i to konieczne, aby upewnić się, że “wszystkie strony są reprezentowane”.

Przepchnięcie prawa moża znaczyć, że dostęp do aborcji przez młode kobiety w Teksasie może być znacznie trudniejsze niż dotychczas.

Czy uważasz, że płód jest "osobą"?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Śmieciarz zwolniony z pracy za skopanie bałwana 3-letniego dziecka

Śmieciarz zwolniony z pracy za skopanie bałwana 3 letniego dziecka
Śmieciarz zwolniony z pracy za skopanie bałwana 3 letniego dziecka
Po skopaniu głowy, śmieciarz kopnął bałwana jeszcze pięć razy. Kadr z nagrania Sophie Taylor

Pracownik firmy wywożącej śmieci w angielskim hrabstwie Herefordshire został wyrzucony z pracy za strącenie nogą głowy bałwana zbudowanego przez 3-latka.

Niespełniony zawodnik MMA został przyłapany przez mamę chłopca, Sophie Taylor, na nagraniu z monitoringu. Kobieta określiła jego zachowanie jak “szokujące”. Jak twierdzi, chłopiec co tydzień macha do śmieciarzy z serdecznością, a tu nagle jeden z nich “robi to na jego oczach”.

Po opublikowaniu wideo w sieci, rada hrabstwa Herefordshire poinformowała, że pracownik nie będzie już dłużej pracował dla zakontraktowanej firmy, a innym pracownikom przypomniano, aby zachowywali się profesjonalnie.

Dodatkowo każdego śmieciarza polecalibyśmy zaopatrzyć w jego własnego antystresowego bałwana z AliExpress, dzięki któremu mógłby odreagować bez wprawiania w płacz żadnego dziecka. ☃️

Czy kiedykolwiek zniszczyłeś czyjegoś bałwana?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Twórcy Cyberpunka proszą graczy, aby nie uprawiali seksu z Keanu Reevesem

Twórcy cyberpunka proszą graczy, aby nie uprawiali seksu z keanu reevesem
Twórcy cyberpunka proszą graczy, aby nie uprawiali seksu z keanu reevesem
Keanu Reeves w akcji. Screenshot z gry Cyberpunk 2077

Twórcy gry Cyberpunk 2077 zażądali, aby gracze przestali uprawiać seks z wirtualnym Keanu Reevesem. Studio CD Projekt Red usunęło w tym celu moda, który w pewnym sensie pozwalał graczom na wdawanie się w relację seksualną z Johnnym Silverhandem, postacią dubbingowaną i modelowaną na Keanu Reevesie.

Stworzony przez użytkownika Catmino mod umożliwiał graczom nakładanie skinów postaci na modele innych postaci – w tym przypadku skin Johnnego Silverhanda na model seksrobota zwanego “joytoy”.

Johnny Silverhand bierze udział w kilku pikantnych scenach w grze, ale są one widziane z perspektywy gracza. Mod miał tworzyć iluzję seksu z Keanu, niestety postać pozostawała ubrana, a jej dialogi i barwa głosu wciąż należała do seksrobota.

Z wypowiedzi CD Projekt Red można wywnioskować, że jeśli postać w grze jest całkowicie fikcyjna, gracze mają prawo robić z nią, co tylko chcą. Jeśli jednak została stworzona na podobieństwo konkretnej osoby z prawdziwego życia, w tym przypadku Keanu Reevesa, wszelkie przeróbki szkodzące jej wizerunkowi najpewniej zostaną usunięte.

Jeśli ktoś już naprawdę potrzebuje obcować z “zapierającym dech” Keanu Reevesem, znacznie bardziej polecamy realistyczne figurki aktora dostępne na AliExpress.

Czy kiedykolwiek uprawiałeś seks z postacią w grze?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Mąż wystawił hotelowi jedną gwiazdkę, bo jego żona została “uwiedziona” przez hotelowego masażystę

Mąż wystawił hotelowi jedną gwiazdkę, bo żona została uwiedziona przez hotelowego masażystę
Mąż wystawił hotelowi jedną gwiazdkę, bo żona została uwiedziona przez hotelowego masażystę
Mężczyzna ostrzega innych przed masażystą-uwodzicielem (Unsplash)

Pewien mąż wystawił ośrodkowi wczasowemu na Bahamach zaledwie jedną gwiazdkę na TripAdvisorze, twierdząc, że jego żona została “uwiedziona” przez tamtejszego masażystę.

Mężczyzna, podpisany jako Michael, opisał kurort The Palms jako piękny, a jego obsługę – niesamowitą. Wszystko zmieniło się, kiedy postanowił polecieć do domu po swojego syna Toma, aby i on mógł cieszyć się tym rajskim miejscem.

“Kiedy wróciłem, atmosfera wydawała się być niezręczna” – wyznał w swojej recenzji mężczyzna. “Moja żona ostatecznie powiedziała mi, że kiedy zabierałem syna, poszła na masaż, podczas którego masażysta uwiódł ją i spędził z nią noc”.

Mężczyzna przyznał, że nie wini za to kurortu i zdaje sobie sprawę, że to wina jego żony, jednak chciałby, aby ludzie wiedzieli, że jest to coś, co może mieć miejsce w tym właśnie hotelu.

A wystarczyło sprawić żonie ten pistolet do masażu z AliExpress, którym mogłaby się wymasować sama i w ogóle nie byłoby problemu. 🙂

Recenzja na tripadvisor
Usunięta już recenzja (TripAdvisor)

Kto według ciebie ponosi winę za zdradę żony?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Żona dźgnęła męża po zobaczeniu zdjęć z młodszą kochanką. Nie poznała siebie na starych fotografiach

Zazdrosna żona dźgnęła męża po zobaczeniu młodszej siebie na starych zdjęciach
Zazdrosna żona dźgnęła męża po zobaczeniu młodszej siebie na starych zdjęciach 1
Aresztowana żona w oczekiwaniu na postawienie zarzutów.

Kobieta z meksykańskiej gminy Cajeme zraniła swojego męża nożem, myśląc, że znalazła zdjęcia jego młodszej kochanki. Ostatecznie okazało się, że ową “kochanką” była ona sama. Zdjęcia zrobione wiele lat temu przedstawiały małżonków, kiedy jeszcze randkowali.

Zazdrosna kobieta, zidentyfikowana jako Leonora N., nie poznała się na zdjęciach na telefonie męża, w wyniku czego dźgnęła go kilka razy. Mąż, Juan N., odebrawszy jej nóż wytłumaczył, że to ich własne zdjęcia pochodzące z czasów, kiedy byli jeszcze młodzi i szczupli. Mężczyzna rzekomo zdigitalizował stare fotografie, aby trzymać je na swoim telefonie.

Sąsiedzi zaniepokojeni krzykami i odgłosami bójki postanowili wezwać policję. Kobieta przebywa obecnie w areszcie w oczekiwaniu na postawienie zarzutów.

Czy też masz problem z rozpoznawaniem siebie na starych zdjęciach?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

12-latka urodziła dziecko 15-latkowi. Miasto będzie im płacić “kieszonkowe”

12 latka urodziła dziecko 15 latkowi. miasto będzie im płacić kieszonkowe 1
12 latka urodziła dziecko 15 latkowi. miasto będzie im płacić kieszonkowe 1
Młodzi rodzice w swoim domu w Tecámac. Fot. Mariela Gutiérrez Escalante

12-letnia dziewczynka z Meksyku po 8 miesiącach ciąży urodziła dziecko. Ojcem dziecka okazał się być jej 15-letni kolega. “Dobrą nowinę” przekazała na swoim Facebooku burmistrz miejscowości Tecámac, Mariela Gutiérrez Escalante.

Gdy tylko rodzice dowiedzieli się, że ich dzieci będą mieli własne dziecko, młoda para postanowiła opuścić swoje domy i zamieszkać w prowizorycznej chatce z desek.

Gotowość do pomocy wyraziła burmistrz miasta. Nastolatkowie otrzymają bezpłatne świadczenia zdrowotne, porady z zakresu planowania rodziny, a także 2500 peso (ok. 470 złotych) miesięcznego “kieszonkowego”. W swoich domach nie otrzymywali prawie w ogóle, więc na upartego można rzec, że dziecko okazało się dla nich świetną inwestycją.

Według oficjalnych danych nawet 23% nastolatków w Meksyku rozpoczyna życie seksualne już od 12. roku życia, przy czym nawet 1/3 z nich nie stosuje żadnego zabezpieczenia podczas pierwszego razu. A jako że lepiej uczyć się na błędach innych, aniżeli swoich, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z “działem zabezpieczeń” na AliExpress.

Jaki według ciebie jest idealny wiek na pierwsze dziecko?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Kucharz z wielkopolskiej pizzerii ugniatał ciasto penisem. Sekstaśmą pochwalił się w internecie

Kucharz z wielkopolskiej pizzerii ugniatał ciasto penisem. sekstaśmą pochwalił się w internecie
Kucharz z wielkopolskiej pizzerii ugniatał ciasto penisem. sekstaśmą pochwalił się w internecie
“Jak najdzie ochota to i pies kota wyłomota”. Źródło: Datezone

W jednej z pizzerii w Wielkopolsce doszło do scen rodem z filmu “American Pie”. Napalony kucharz z restauracji “Mefisto” w Murowanej Goślinie wkładał w swoją pracę nie tylko serce, ale i członka. Nagranie, na którym namiętnie miesza i ugniata ciasto swoim penisem, wstawił na portal randkowy Datezone.

Wideo odkrył jeden z mieszkańców podpoznańskiej miejscowości, dzieląc się nim na facebookowowej grupie “Murowana Goślina bez cenzury”. Potencjalni i dotychczasowi goście pizzerii nie kryli wzburzenia i obrzydzenia. Jeden z nich skomentował: “Ja od zawsze wiedziałem że ta pizza jest jakaś chu*owa”.

Zarówno lokalny sanepid, jak i policja twierdzą, że nie odnotowali jeszcze żadnego zgłoszenia w związku z pizzą “nadziewaną miłością”, jednak jeśli się pojawi, na pewno podejmą interwencję. Od samej pizzerii na próżno oczekiwać komentarza, gdyż jej fanpage na Facebooku został usunięty, a numer telefonu wyłączony.

Ze swojej strony do spektakularnego ugniatania ciasta do pizzy polecamy silikonową matę z AliExpress oraz stylowy wałek ze stali nierdzewnej. Sprzęt równie efektowny, a znacznie bezpieczniejszy. 😉

Czy pizzeria ma jeszcze szansę podnieść się po tej wpadce?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Siostra Britney Spears oskarża Elona Muska o śmierć swoich kotów, bo Tesla jest zbyt cicha

Siostra britney spears oskarża elona muska o śmierć swoich kotów, bo tesla jest zbyt cicha
Siostra britney spears oskarża elona muska o śmierć swoich kotów, bo tesla jest zbyt cicha
Okazuje się, że Tesle skradają się lepiej niż koty. Fot. Pixabay

Jamie Lynn Spears, młodsza siostra Britney, nazwała Teslę “cichym zabójcą kotów”, a jej założycielowi, Elonowi Muskowi, powiedziała, że jest jej winien kilku kocich przyjaciół.

W opublikowanym na Instagramie filmie twierdzi, że jej koty zostały przejechane, bo nie usłyszały nadjeżdżającej Tesli – samochodu, który tak jak inne elektryki, jest znacznie cichszy od spalinówek, przez co usypia czujność zwierząt.

Celebrytka zasugerowała, że Tesle powinny emitować dźwięki słyszalne przynajmniej przez zwierzęta, tak aby te trzymały się z daleka, a sprawy nie kończyły się tragicznie.

Jak się okazuje, odgłosy samochodów elektrycznych, wliczając w to Teslę, są już w USA regulowane. Od sierpnia 2020 roku tamtejsze prawo wymaga, aby podczas jazdy poniżej 30 km/h samochody emitowały przynajmniej 43 decybele – natężenie dźwięku odpowiadające lodówce lub umiarkowanym opadom deszczu. Ma ono chronić osoby niewidome i niewidzące. Podobne prawo zostało wprowadzone również w Europie, już w lipcu 2019 roku.

Czy zgadzasz się, że samochody nie powinny być zupełnie ciche?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Pastorka w Indiach trzymała w domu martwą policjantkę, mając nadzieję na jej zmartwychwstanie

Pastorka w indiach trzymała w domu martwą policjantkę, mając nadzieję na zmartwychwstanie
Pastorka w indiach trzymała w domu martwą policjantkę, mając nadzieję na zmartwychwstanie
Annai Indra nie została pochowana, bo jej rodzina miała nadzieję na zmartwychwstanie.

Policja z indyjskiej miejscowości Dindigul aresztowała dwie osoby, w tym chrześcijańską pastorkę Sudarsanam, w związku ze śmiercią 38-letniej policjantki Annai Indry.

Kilka miesięcy temu funkcjonariuszka złożyła wniosek o bezpłatny urlop z uwagi na “względy zdrowotne”. Kiedy po długiej nieobecności w pracy policjanci udali się do jej domu, aby wręczyć jej wezwanie, odkryli, że z środka wydobywa się okropny zapach. Po bliższym zbadaniu okazało się, że to gnijące ciało Annai Indry.

Córka policjantki, wspomniana wcześniej pastorka imieniem Sudarsanam, tłumaczyła policjantom, że jej matka tylko śpi i wkrótce się obudzi. Kobieta umarła już 7 grudnia. Jej rodzina od ponad 20 dni trzymała w domu rozkładające się zwłoki, mając nadzieję, że w jakiś magiczny sposób się “ockną”, a 38-latka “zmartwychwstanie”.

Policja wszczęła dochodzenie i przeprowadziła sekcję zwłok na miejscu. Zarówno pastorka, jak i jej siostra, zostały aresztowane pod zarzutem niezawiadomienia urzędu o śmierci człowieka, spowodowania śmierci przez zaniedbanie, nadużycia zaufania i oszustwa.

Czy wierzysz w zmartwychwstanie umarłych?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Haker hackuje mężczyznom penisy i żąda okupu za ich uwolnienie

Haker hackuje mężczyznom penisy i żąda okupu za ich uwolnienie
Haker hackuje mężczyznom penisy i żąda okupu za ich uwolnienie
Mężczyźni przekonują się, że nawet cnota może słono kosztować. Fot. Alibaba.com

Niezidentyfikowany hacker zamyka penisy mężczyzn na całym świecie, włamując się do ich inteligentnych pasów cnoty, a następnie domaga się zapłaty w bitcoinach. Cell Mate to zabawka erotyczna służąca do zamykania w niej przyrodzenia partnera, sterowana za pomocą aplikacji w telefonie. Popularne akcesorium BDSM.

Mężczyźni, którzy w trakcie ataku mają nieszczęście trzymać swojego członka w klatce, otrzymują od hackera następującą wiadomość: “hahaha, twój fiut należy teraz do mnie, prześlij mi 0,02 BTC albo będziesz zamknięty na zawsze”. Równowartość 0,02 bitcoina to na dzień dzisiejszy prawie 3000 złotych.

Urządzenie nie posiada możliwości ręcznego otwarcia. Można to zrobić wyłącznie za pomocą Bluetooth, które niestety hacker skutecznie blokuje. Aby wydostać mężczyznę konieczne może być użycie szlifierki kątowej lub innego ciężkiego narzędzia.

Niewiadomo ilu dokładnie mężczyzn padło ofiarą ataku hackera. Szacuje się, że na całym świecie zabawkę posiada aż 40 tysięcy mężczyzn. Zainteresowani mogą zakupić ją na AliExpress, klikając w ten link.

Czy kiedykolwiek padłeś ofiarą hakerów?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Policjanci interweniowali na imprezie swingersów. Zostali wzięci za striptizerów

Policjanci wzięci za striptizerów
Policjanci wzięci za striptizerów
Policjanci nie byli przygotowani na taką “interwencję”. Fot. Leandro Kibisz/Wikipedia

W argentyńskiej miejscowości Mar del Plata miała miejsce nielegalna impreza swingersów. Uczestnicy myśleli, że funkcjonariusze policji dokonujący interwencji byli w rzeczywistości zamówionymi striptizerami.

Po otrzymaniu zgłoszenia na temat nielegalnego w świetle ostatnich obostrzeń wydarzenia, miejscowa policja zapukała do drzwi o godzinie 22:00. Mężczyzna, który otworzył drzwi uprzejmie zaprosił ją do środka.

“Kiedy nas zobaczyli, myśleli, że jesteśmy częścią przedstawienia. Że jesteśmy stripizerami” – skomentowali policjanci. Jedna z kobiet biorąca udział w spotkaniu wbiegła na jednego z policjantów i szepnęła: “Spójrz no na swoje oczy. Sprawiasz, że robię się gorąca”.

Wszyscy uczestnicy zostali spisani i oskarżeni o naruszenie przepisów kodeksu karnego, tj. nieprzestrzeganie środków sanitarnych w celu walki z pandemią. Konsekwencje poniesie również właściciel nieruchomości, w której odbywała się impreza.

Jak wygląda twoje życie towarzyskie w czasie pandemii?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Pastorka rzuciła Kościół, aby zostać striptizerką. Zainspirowało ją przedstawienie o LGBT

Pastorka rzuciła kościół, aby zostać striptizerką. nigdy nie była szczęśliwsza
Pastorka rzuciła kościół, aby zostać striptizerką. nigdy nie była szczęśliwsza
Zanim została striptizerką, głosiła Słowo Boże. Fot. Instagram/mitchellnikole

Wychowana w bardzo religijnej rodzinie Nikole Mitchell została pastorką, bo była przekonana, że powinna poświęcić swoje życie Bogu. Ostatecznie jednak postanowiła pójść za głosem serca i porzucić Kościół. Jak twierdzi, nie żałuje.

Kobieta wyznała, że już od dziecka fantazjowała o rozbieraniu się, ale rodzice kazali jej wierzyć, że jej ciało i pragnienia są z natury złe i grzeszne. Zdecydowała więc głosić Słowo Boże w kościele, m.in. z miłości do występów, ale nawet to nie zadowoliło jej rodziny, według której miejsce kobiety powinno być w kuchni i przy dzieciach.

Wszystko zmieniło się, kiedy jako 32-latka obejrzała przedstawienie teatralne o LGBTQ+. Kobieta uświadomiła sobie, że jest bi- i panseksualna. Wkrótce po tym wzięła udział w pierwszej rozbieranej sesji fotograficznej i jak stwierdziła: “Nigdy nie czuła się bardziej seksowana i wyzwolona”. W pewnym momencie była bliska odbycia stosunku za kilka tysięcy dolarów, ale jej plany pokrzyżował koronawirus.

Nikole Mitchell pracuje obecnie jako tancerka erotyczna i aktywnie działa na platformie OnlyFans, prezentując swoje wdzięki internautom na całym świecie, szczęśliwsza jak nigdy przedtem.

Czy kobieta postąpiła słusznie?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Rząd Holandii: instruktorzy nauki jazdy mogą oferować lekcje za seks

Rząd holandii instruktorzy nauki jazdy mogą oferować lekcje za seks
Rząd holandii instruktorzy nauki jazdy mogą oferować lekcje za seks
Źródło: PxHere (CC0 Public Domain)

Podczas sesji parlamentarnej w holenderskim rządzie, ze strony przedstawiciela Unii Chrześcijańskiej padło pytanie, czy instruktorzy nauki jazdy mogą akceptować seks jako zapłatę za lekcje prowadzenia samochodu.

Minister transportu Melanie Schultz van Haegen oraz minister sprawiedliwości Ard van der Steur odpowiedzieli, że jest to legalne, o ile kursant lub kursantka mają więcej niż 18 lat. Jednocześnie podkreślili, że legalna nie jest odwrotna opcja, w ramach której instruktor oferuje seks w zamian za naukę jazdy. W tym przypadku byłaby to prostytucja, gdyż seks zamiast formy płatności stanowiłby usługę.

Warto jednak zaznaczyć, że prostytucja sama w sobie i tak jest w Holandii legalna i można ją jawnie reklamować w prasie oraz internecie. Warunkiem jest posiadanie własnej działalności gospodarczej, odpowiedniego zezwolenia, natomiast w przypadku prostytucji na ulicy, oferowanie usług tylko w wyznaczonych obszarach.

Czy uważasz, że płatność seksem powinna być legalna również w Polsce?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Mężczyzna z najdłuższym penisem świata bohaterem bajki dla dzieci

Mężczyzna o najdłuższym penisie świata bohaterem bajki dla dzieci
Mężczyzna o najdłuższym penisie świata bohaterem bajki dla dzieci
Kadr z serialu John Dillermand / DR

Duńska telewizja publiczna DR wypuściła bajkę skierowaną do dzieci w wieku 4-8 lat, której głównym bohaterem jest mężczyzna o najdłuższym penisie na świecie. Wąsaty i ubrany w koszulkę na ramiączkach John Dillermand nie ma ponadto żadnej kontroli nad swoim przyrodzeniem. Niesforny penis sprawia mu liczne problemy, między innymi kradnie dzieciom lody.

Film wywołał ogromne poruszenie. Wielu rodziców określiło serial jako “pornograficzny” i “oswajający dzieci z pedofilią”. Według szefa stacji, jest też wiele pozytywnych komentarzy od opiekunów, którzy wykorzystali bajkę do przełamania lodów i porozmawiania z dziećmi o ludzkim ciele. Zapewnił również, że produkcja była wcześniej konsultowana z psychologami dziecięcymi oraz organizacją non-profit zajmującą się wychowaniem seksualnym.

Czy pokazałbyś tę bajkę swoim dzieciom?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Chiny wyposażyły żołnierzy w hełmy z funkcją autodestrukcji. Rozwiązanie ma chronić poufne informacje

Chińscy żołnierze wyposażeni w autodestrykcyjne hełmy
Chińscy żołnierze wyposażeni w autodestrykcyjne hełmy
Kadr z 13. kanału CCTV

Chińscy żołnierze służący w Tybecie zostali wyposażeni w hełmy z funkcją autodestrukcji – donoszą amerykańskie media. Oprócz telemetrii w hełmach znajdować się mają urządzenia autodestrukcyjne, które mogą być aktywowane przez dowódcę. Rzekome rozwiązanie ma na celu zachować godność żołnierzy i zapobiec wyciekowi poufnych informacji w przypadku dostania się do niewoli.

27 grudnia 2020 roku 13. kanał Komunistycznej Partii Chin poinformował o kompleksowych ćwiczeniach wojskowych prowadzonych na terenie Wyżyny Tybetańskiej na wysokości ponad 4500 m.n.p.m. Podczas nich jednostka zademonstrowała nowy, zaawansowany technologicznie sprzęt – nową generację cyfrowego systemu zarządzania walką. W jego skład wchodzą m.in. hełmy wyposażone w anteny satelitarne, wielofunkcyjne monokulary z funkcją noktowizji, a także cyfrowe terminale do sterowania na ramieniu.

Co ważniejsze, system wyposażony jest także w urządzenie do samozniszczenia. Jeśli żołnierz zostanie poważnie zraniony, ale nie będzie chciał być schwytany, aktywowanie autodestrukcji nie tylko pozwoli mu zachować godność, ale również wróg nie będzie w stanie uzyskać żadnych informacji o systemie – informuje amerykański nadawca. Decyzję o autodestrukcji może podjąć również dowódca, np. kiedy zobaczy na ekranie, że poszczególny żołnierz oddalił się od reszty oddziału i nie można się z nim skontaktować.

Jako zwierzchnik sił zbrojnych co byłbyś skłonny poświęcić bardziej?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Kobieta chciała, aby jej koleżankę zwolniono z pracy. Dosypywała jej do kawy środki uspokajające

Dosypywała do kawy środki uspokajające
Dosypywała do kawy środki uspokajające
Fot. Pixabay

Pewna Włoszka została ostatnio skazana na cztery lata więzienia po tym, jak przyznała się do podawania środków uspokajających swojej koleżance z pracy.

Ta niepokojąca historia o rywalizacji w pracy sięga już 2017 roku, kiedy to Mariangela Cerrato przyniosła kawę swoim koleżankom i kolegom z biura w Bra. Wszystko było jak zazwyczaj, więc nikt niczego nie podejrzewał. Jednak po wypiciu cappuccino jednym haustem, jednak z koleżanek Cerrato, Alice Bordon, zaczeła mieć zawroty głowy i straciła równowagę w drodze do swojego biurka. Zabrano ją do szpitala, gdzie lekarze sprawdzili ją pod kątem ewentualnego udaru, nie wiedząc, że w grę wchodziło jednak coś bardziej podstępnego.

“Zazwyczaj ją tylko popijała, ale jednego dnia wypiłam wszystko jednym duszkiem” – wspomina Alice Bordon o swoim pierwszym doświadczeniu z osłabiającymi objawami.

Jednak sprawy miały się jeszcze gorzej. Wciąż odczuwała te nietypowe zawroty głowy, do tego stopnia, że w pewna dnia rozbiła swój samochód o ścianę. Ale dopiero w Boże Narodzenie w 2017 roku zaczęła podejrzewać swoją koleżankę z pracy i napoje, które przynosiła każdego ranka.

“Wzięłam kilka dni wolnego i w tym czasie czułam się całkowicie dobrze” – powiedziała Alice w wywiadzie dla włoskiej gazety La Stampa. “Pomyślałam, że może istnieć związek pomiędzy kawą, a moim samopoczuciem. Neurolog poradził mi, aby przestała pić kawę przez miesiąc i tak też zrobiłam”.

Mijały miesiące, a Alice Bordon ani razu nie doświadczyła tych tajemniczych objawów. Zauważyła jednak, że jej koleżanka zaczęła się na nią złościć, że nie pije kawy, którą przynosi dla każdego w biurze. Alice nic nie powiedziała, ale była teraz przekonana, że to Mariangela jest w jakiś sposób odpowiedzialna za jej problemy zdrowotne.

Po pewnym czasie, Alice poprosiła koleżankę, aby przyniosła jej cappuccino, ale zamiast je skończyć, wypiła tylko połowę, a resztę zachowała na badania laboratoryjne, które ostatecznie potwierdziły jej przypuszczenia.

“Przelałam pozostałą kawę do probówki i testy wykazały, że zawierała aż 10 razy więcej środków uspokajających niż jest to zalecane” – powiedziała Bordon. “We współpracy z policją udało się nam ją powstrzymać kiedy dosypywała lekarstwa do mojego kubka”.

Złapana na gorącym uczynku Mariangela Cerrato przyznała się później, że dosypywała swojej koleżance do kawy środek uspokajający, bo chciała, aby ją zwolniono. Spodziewała się redukcji etatów w firmie, w której pracowali, a to był jej sposób na upewnienie się, że zwolniony zostanie ktoś inny, tylko nie ona.

Mariangela Cerrato została pozwana i po długim procesie, w zeszłym tygodniu, została skazana na cztery lata więzienia.

Czy kiedykolwiek pragnąłeś, aby zwolniono kogoś z pracy/usunięto z klasy?

Opublikowano Dodaj komentarz

5-latka zabrała do szkoły lubrykant swojej mamy. Myślała, że to żel do dezynfekcji rąk

Dziewczynka pomyliła lubrykant z żelem do dezynfekcji rąk
Dziewczynka pomyliła lubrykant z żelem do dezynfekcji rąk
Fot. Pixabay

36-letnia mieszkanka Szkocji, Louise Hosie, przeżyła chwilę grozy, kiedy odkryła, że jej 5-letnia córka Summer zamiast żelu do dezynfekcji rąk przez ostatni czas zabierała ze sobą do szkoły jej lubrykant – substancję do nawilżania pochwy.

Do pomyłki doszło z powodu podobieństwa nazwy produktu, Ann Summer, do imienia dziewczynki, przez co ta myślała, że tubka lubrykantu należy do niej.

Kiedy kobieta zapytała się jej co z nim robiła, dziewczynka niewinnie odpowiedziała, że dezynfekowała nim ręce, bo nie chciała mieć zarazków. Co więcej okazało się, że 5-latka nie tylko używała lubrykantu samodzielnie, ale także dzieliła się nim z innymi, aby i oni nie mieli zarazków.

Matka obawiała się, że dziewczynkę “odkażającą” ręce lubrykantem mogli widzieć jej nauczyciele, którzy wkrótce się z nią skontaktują, ale ostatecznie wyszła z założenia, że gdyby tak było, nauczyciele na pewno skonfiskowaliby jej lubrykant.

Czy kiedykolwiek znalazłeś u rodziców jakąś niezręczną rzecz?

Opublikowano Dodaj komentarz

Rodzice nazwali córkę po dostawcy internetu. Chcieli darmowe Wi-Fi przez 18 lat

Fot. Pixabay

Szwajcarska para nazwała swoją córeczkę imieniem Twifia – po internetowym dostawcy Twifi – i wygrała 18 lat darmowego Wi-Fi.

Była to odpowiedź na facebookową reklamę dostawcy, w którym ten rzucił rodzicom wyzwanie, aby nazwali swoje nowonarodzone dzieci Twifius (w przypadku chłopca) lub Twifia ( w przypadku dziewczynki), a w zamian będą mogli bezpłatnie surfować po sieci, dopóki ich potomstwo nie osiągnie pełnoletności.

Rodzice w wieku 30 i 35 lat doszli do wniosku, że imię Twifia wcale nie jest takie złe, a wizja oszczędzania na internecie przez 18 lat i odkładania tych pieniędzy na rozwój córki ostatecznie ich przekonała. Para zdecydowała się wpisać “Twifia” jako drugie imię córki na jej akcie urodzenia.

Fot. Twifi.ch

Czy zgodziłbyś się nazwać swoje dziecko po dostawcy internetu w zamian za darmowe Wi-Fi?