Opublikowano Dodaj komentarz

Klientka stacji benzynowej zatrzymała złodzieja seksem oralnym. Robiła to do przyjazdu policji

Klientka stacji benzynowej zatrzymała złodzieja seksem oralnym. robiła to do przyjazdu policji
Klientka stacji benzynowej zatrzymała złodzieja seksem oralnym. robiła to do przyjazdu policji
Miejsce niedoszłej kradzieży, ale “doszłego” aktu seksualnego . Fot. Google Maps

24-letni Serb próbował obrabować stację benzynową na Słowacji. Podczas otwierania sejfu, 36-letnia Czeszka zaczęła wykonywać na nim czynność seksualną. Policja, która niebawem przybyła na miejsce, zastała parę półnagą na podłodze.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec stycznia. Mężczyzna wbiegł na stację benzynową i zażądał od pracownika wydania mu pieniędzy znajdujących się w kasie.

Złodziej następnie udał się do biura, aby zmusić innego pracownika do otworzenia sejfu. W tym czasie pierwszy kasjer wybiegł ze stacji benzynowej, aby zadzwonić na policję.

Podczas otwierania sejfu, na zaplecze weszła jedna z klientek stacji, która nieoczekiwanie zdjęła złodziejowi spodnie i zaczęła pieścić go oralnie. Swoim gestem skutecznie opóźniła jego ucieczkę i umożliwiła policji jego schwytanie.

Obecnie trwa ustalanie jak doszło do tej nietypowej sytuacji oraz czy kobieta zasługuje na odznakę.

Czy kobieta zachowała się bohatersko?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Twórcy Cyberpunka proszą graczy, aby nie uprawiali seksu z Keanu Reevesem

Twórcy cyberpunka proszą graczy, aby nie uprawiali seksu z keanu reevesem
Twórcy cyberpunka proszą graczy, aby nie uprawiali seksu z keanu reevesem
Keanu Reeves w akcji. Screenshot z gry Cyberpunk 2077

Twórcy gry Cyberpunk 2077 zażądali, aby gracze przestali uprawiać seks z wirtualnym Keanu Reevesem. Studio CD Projekt Red usunęło w tym celu moda, który w pewnym sensie pozwalał graczom na wdawanie się w relację seksualną z Johnnym Silverhandem, postacią dubbingowaną i modelowaną na Keanu Reevesie.

Stworzony przez użytkownika Catmino mod umożliwiał graczom nakładanie skinów postaci na modele innych postaci – w tym przypadku skin Johnnego Silverhanda na model seksrobota zwanego “joytoy”.

Johnny Silverhand bierze udział w kilku pikantnych scenach w grze, ale są one widziane z perspektywy gracza. Mod miał tworzyć iluzję seksu z Keanu, niestety postać pozostawała ubrana, a jej dialogi i barwa głosu wciąż należała do seksrobota.

Z wypowiedzi CD Projekt Red można wywnioskować, że jeśli postać w grze jest całkowicie fikcyjna, gracze mają prawo robić z nią, co tylko chcą. Jeśli jednak została stworzona na podobieństwo konkretnej osoby z prawdziwego życia, w tym przypadku Keanu Reevesa, wszelkie przeróbki szkodzące jej wizerunkowi najpewniej zostaną usunięte.

Jeśli ktoś już naprawdę potrzebuje obcować z “zapierającym dech” Keanu Reevesem, znacznie bardziej polecamy realistyczne figurki aktora dostępne na AliExpress.

Czy kiedykolwiek uprawiałeś seks z postacią w grze?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

12-latka urodziła dziecko 15-latkowi. Miasto będzie im płacić “kieszonkowe”

12 latka urodziła dziecko 15 latkowi. miasto będzie im płacić kieszonkowe 1
12 latka urodziła dziecko 15 latkowi. miasto będzie im płacić kieszonkowe 1
Młodzi rodzice w swoim domu w Tecámac. Fot. Mariela Gutiérrez Escalante

12-letnia dziewczynka z Meksyku po 8 miesiącach ciąży urodziła dziecko. Ojcem dziecka okazał się być jej 15-letni kolega. “Dobrą nowinę” przekazała na swoim Facebooku burmistrz miejscowości Tecámac, Mariela Gutiérrez Escalante.

Gdy tylko rodzice dowiedzieli się, że ich dzieci będą mieli własne dziecko, młoda para postanowiła opuścić swoje domy i zamieszkać w prowizorycznej chatce z desek.

Gotowość do pomocy wyraziła burmistrz miasta. Nastolatkowie otrzymają bezpłatne świadczenia zdrowotne, porady z zakresu planowania rodziny, a także 2500 peso (ok. 470 złotych) miesięcznego “kieszonkowego”. W swoich domach nie otrzymywali prawie w ogóle, więc na upartego można rzec, że dziecko okazało się dla nich świetną inwestycją.

Według oficjalnych danych nawet 23% nastolatków w Meksyku rozpoczyna życie seksualne już od 12. roku życia, przy czym nawet 1/3 z nich nie stosuje żadnego zabezpieczenia podczas pierwszego razu. A jako że lepiej uczyć się na błędach innych, aniżeli swoich, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z “działem zabezpieczeń” na AliExpress.

Jaki według ciebie jest idealny wiek na pierwsze dziecko?

Źródło

Opublikowano Dodaj komentarz

Rząd Holandii: instruktorzy nauki jazdy mogą oferować lekcje za seks

Rząd holandii instruktorzy nauki jazdy mogą oferować lekcje za seks
Rząd holandii instruktorzy nauki jazdy mogą oferować lekcje za seks
Źródło: PxHere (CC0 Public Domain)

Podczas sesji parlamentarnej w holenderskim rządzie, ze strony przedstawiciela Unii Chrześcijańskiej padło pytanie, czy instruktorzy nauki jazdy mogą akceptować seks jako zapłatę za lekcje prowadzenia samochodu.

Minister transportu Melanie Schultz van Haegen oraz minister sprawiedliwości Ard van der Steur odpowiedzieli, że jest to legalne, o ile kursant lub kursantka mają więcej niż 18 lat. Jednocześnie podkreślili, że legalna nie jest odwrotna opcja, w ramach której instruktor oferuje seks w zamian za naukę jazdy. W tym przypadku byłaby to prostytucja, gdyż seks zamiast formy płatności stanowiłby usługę.

Warto jednak zaznaczyć, że prostytucja sama w sobie i tak jest w Holandii legalna i można ją jawnie reklamować w prasie oraz internecie. Warunkiem jest posiadanie własnej działalności gospodarczej, odpowiedniego zezwolenia, natomiast w przypadku prostytucji na ulicy, oferowanie usług tylko w wyznaczonych obszarach.

Czy uważasz, że płatność seksem powinna być legalna również w Polsce?

Źródło